Welkom

Heb je een kleine of grote vraag over borstvoeding? Wij zoeken samen met jou naar een passende oplossing. Wij bieden lactatiekundige consulten aan bij jou thuis. Soms kunnen problemen via de mail of telefoon worden opgelost. Je kunt ook bij ons terecht voor een goed advies over het kopen of huren van een kolf.

Bereikbaarheid

 

Wij zijn elke dag telefonisch per Whatsapp en per mail bereikbaar. Bij mail graag je telefoon nummer noteren. We nemen binnen 24 uur contact met je op. Liesbeth verzorgt de consulten aan huis en komt in Het Gooi: Hilversum, Bussum, Huizen en Wijdemeren en omstreken

Vervanging tijdens vakantie

Geja en Liebeth zijn nooit tegelijk op vakantie. Tijdens onze vakantie spreken we dit in op onze voicemail.

Vervanging huisconsulten Gooi en Omstreken:

 

Petra (woont in Bussum) 0619379643

Irma (woont in Naarden) 06-44776022

Azita (woont in Almere) 0643743518

Myrte (Weesp) 0625070507

Ellen (woont in Amersfoort) 0615108093

Maria (woont in Hilversum) 0614778662

Talita (woont in Huizen) 0612056814

Steffie (Loenen/Weesp) 0641299181

Borstvoedingscentrum het Gooi

Borstvoedingscentrum het Gooi is een zelfstandige praktijk, opgericht door Geja Klaassen en Liesbeth Gresel. Wij zijn naast onze praktijk beiden werkzaam als lactatiekundigen binnen het Vrouw Moeder Kind Centrum van ziekenhuis Tergooi. Onze achtergronden zijn kinderverpleegkundige (Geja) en kraamverpleegkundige (Liesbeth). Door deze achtergrond en werkplek hebben wij veel ervaring in de begeleiding bij borstvoeding van zowel gezonde als zieke moeders en zuigelingen.

 

Bij kolf of weegschaal huur:

De kolf/weegschaal weer retour brengen alleen op maandag t/m vrijdag van 9.00-12.00 en van 13.00-15.30, in TergooiMC op afdeling verloskunde

 

 

Home

.